Hakkımızda

Bir İnternet web sitesinin arama motorlarında iyileşmesi veya üst konumlara gelmesi için yapılan çalışmalara SEO adı verilir. Bu süreci yöneten kişilere ise seo uzmanı unvanı verilmektedir. SEO uzmanı hizmet vermeye başladığı süreçte rakip firmaların İnternet sitesini analiz eder, karşılaştırma yapar ve sizin sitenizin eksikliklerini tespit eder. Gerekli iç optimizasyon süreçlerini tamamlar ve dış kaynak çalışması ile web sayfalarınızı istemiş olduğunuz konumlara getirir. hakkımızda

SEO Uzmanları web sayfalarınız ile ilgili çalışma yaparken arama motorlarının kurallarına göre çalışmakla yükümlüdür. Bu konuyla alakalı olarak sözleşme yapmayan hiç bir danışman ile çalışmanızı önermiyoruz. Web sitenizin tüm seo sürecini profesyonel olarak yönetiyor ve sizlere düzenli raporlama yapıyorum. Hedef odaklı çalışmalar sunduğum için başarı kaçınılmaz olmaktadır. Süreci kesinlikle arama motorlarının kriterlerine göre yönetmekte ve sitenize herhangi bir zarar vermemekteyiz.

Neler Yapıyoruz? Hakkımızda

Rakip firmaların web sitelerini rekabet güçlerini inceliyoruz.

Hedef kelimelerinizin aranma hacmi ve rekabet oranlarını inceliyoruz.

Web sitenizin arama motorları kriterlerine göre yapılandırılmasını sağlıyoruz.

Web sayfanız için kaliteli içerikler temin ediyor ve yeni algoritmalardan olumsuz yönde etkilenmemenizi sağlıyoruz.

Dış kaynak ve reklamcılık sürecini profesyonel olarak yönetiyoruz.

Hedeflenen başarıya ulaşıyoruz.

Yaptığımız çalışmalarda yapıyoruz değil yaptık tamamladık demeyi daha çok önemsiyoruz. Seo çalışmaları her ne kadar zaman alsa da geçen bu süreci en iyi şekilde değerlendirmek prensibimizdir. Seo çalışmaları zaman ister bu sürede sabırlı olmak başarıya ulaştırır.

Seo Banner